KOMIK Z DEPRESJĄCzer i biel. Ogie i woda. Dobro i zo. Mio i nienawi. Smutek i rado. Skrajnoci na ktrych opiera si wszystko i ktre nie mog bez siebie istnie. "Komik z depresj". Ja. Czy to sukces, e po tym wszystkim co przeszedem sta mnie na umiech? Czy moe to poraka, e nie potrafi si cieszy wszystkim co mam, a tak bardzo tkwi w przeszoci? Chuj to wie. Nie szo mi ostatnio pisanie, taki chyba urok tego zawodu, gdy czego od siebie wymagasz. Zrobiem ten album z moimi
Shopping security
Each payment you make on thelockerguy is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols